елементу відповідає вищий оксид EO2 масова частка гідрогену в його литкій сполуці 0,25 назвати

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Baybakmozyr Baybak.
Елемент- С утворює оксид СО2 і легку сполуку СН4 тут Mr =4*4=16 тоді маса елемента = 16-4=12 -це карбон С