Обчисліть масу ортофосфатноі кислоти , що утворюється за повного розчинення 28,4 г фосфор (5)

оксиду у воді

Ответы на вопрос

Отвечает Манолий Саша.

28,4г                  хг
Р2О5+3Н2О=2Н3РО4
142г                 196г

х=28,4*196/142=39,2г