при взаємодії 20 г кальцій карбонату з нітратною кислотою утворилось 30г кальцій нітрату. визначити

масовий вихід кальцій нітрату

Ответы на вопрос

Отвечает Золотовская Кира.
CaO  + 2HNO3 = Ca(NO3)2  + H2Om Ca(NO3)2 =m HNO3*M Ca(NO3)2/n HNO3*M HNO3 = 25.2*(40+15*2+48*2)/(2+14*2+48*2)= 33.2 г