Який об’єм водню (н. у.) утвориться внаслідок взаємодії заліза з 300 г 9,8%-го розчину сульфатної

кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Гужиева Алиса.
Дано:
m(розчину H2SO4)=300г
w(H2SO4)=9,8%=0,098
V(Н2)-?

знайдемо масу сульфатної кислоти (речовини) в розчині: 300*0,098=29,4г

            29,4г                Хл
Fe + H2SO4=FeSO4+H2
             98г                 22,4л

х=29,4*22,4/98=6,72л