Рівняння реакцій між речовинами : Магній оксид і сульфатна кислота кальцій гідоксид і нітратнв

кислота магній і хлоридна кислота фосфор (5 валентність) оксит і вода

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елизавета.
MgO+H2SO4=MgSO4+H2O реакція обміну
Ca(OH)2+2HNO3=Ca(NO3)2+2H2O реакція обміну
2Mg+2HCl=2MgCl+H2 реакція заміщення
P2O5+3H2O=2H3PO4
Отвечает Гекк Влад.
HCI+Zn =ZnCI2 +H2 реакція заміщення
6HCI+AI2O3=2AICI3+3H2O реакція обміну
3HCI+AI(OH)3=AICI3+3H2O реакція обміну
2HCI+MgCO3= MgCI2+CO2+H2O реакція обміну