240 г лугу розчинили у 200 г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині. (Срочно)


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметьянов Ильдар.
W=m(щелочи)/m(раствора)=240/(200+240)=0,545 (54,5%)