Обчисліть масу 2.6 моль аміноєтанової кислоти H2N-CH2-COOH.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.
N = 2.6 (моль)

M(H2N-CH2-COOH) = 2*1+14+12+2*1+12+16+16+1 = 75 (г/моль)
m = n*M = 2.6*75 = 195 (г)