Обчисліть масу 0,75 моль аміногексанової кислоти NH2-(GH2)5-COOH, з якої виготовляють синтетичне

волокно капрон СРОЧНО HELP ME PLEASE

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.
M(NH2-(CH2)5-COOH) = 131 г/моль
m(
NH2-(CH2)5-COOH) = n*M
m
(NH2-(CH2)5-COOH) = 0,75 моль*131 г/моль = 98,25 г
Відповідь: 98,25 г
Отвечает Кулакова Юля.
Решение на фотографии