Скільки грамів кухонної грамів скільки солі міститься в 1 л 20% розчину,густина якого дорівнює

1,11г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Настя.
Дано: V(p-p) = 1 л = 1000 мл
          ρ(р-р) = 1,11 г/мл
          ω = 20% (или 0,2 в долях единицы)
Найти: m(NaCl) - ?
1) Вычисляем массу раствора:
    m(p-p) = ρ*V = 1,11*1000 = 1110 г
2) 
m(NaCl) = ω*m(p-p)  = 0,2*1110 = 222 г
Ответ: 222 г