Обчисли масу кухонної солі та масу води що необхідні для приготування 200 грам розчину з масовою

часткою солі 8%

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Юрий.
200 г -100%
х г -8%
х=200*8/100=16 соли
200-16=184 г воды