Обчислить масу солі,що утворюється при взаємодії натрій гідроксиду масою 120 г з хлоридною кислотою.


Ответы на вопрос

Отвечает Атамурзаева Алима.
Дано:
m(NaOH) = 120 г
Знайти:
m(NaCl)-?

M(NaOH) = 40 г/моль
n(NaOH) = m/M = 120 г/40 г/моль = 3 моль
M(NaCl) = 58.5 г/моль
NaOH + HCl = NaCl + H2O
З рівняння реакції бачимо, що n(NaCl) = n(NaOH) = 3 моль
m(NaCl)=n*M = 3 моль*58,5 г/моль = 175,5 г

Відповідь: 175,5 г

Отвечает Сагымбеков Арман.
Дано
m(HCL) = 120 g
------------------------
m(NaCL)-?
          120           X
HCL+NaOH-->NaCL+H2O
        40          58.5
M(HCL) = 36.5 g/mol
M(NaCL) =40 g/mol
X = 120*58.5 / 40 = 175.5 g
ответ 175.5 г