визначте масу естеру, добутого при взаємодії розчину пентанової кислоти та 34г розчину етилового

спирту, якщо вихід продукту реакції ствновить 85 відсотків

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Ярик.
C4H9COOH + C2H5OH = C4H9COOC2H5 + HOH

34/46 = y/130;

y = (34*130)/46 = 96 г — 100%

z — 85%

96/100 = z/85;

z = (96*85)/100 = 81.6 г