Визначте масу хлоридной кислоти, яка містить у 200 г розчину з масовою часткою 20 %


Ответы на вопрос

Отвечает Софина Анастасія.
200 г = 100%

х г = 20%

200/100 = х/20

2 = х/20

х = 2 * 20 = 40 г