Укажите массу меди 2 нитрата которая продисоциювала в растворе обнаружено 0 .4 моль нитрат ионов

.Вкажіть масу купрум 2 нітрату яка продисоціювала в розчині виявлено 0 .4 моль нітрат іонів

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Макс.
Дано:
n(NO₃⁻) = 0,4 моль
Знайти:
m(Cu(NO₃)₂)-?

Cu(NO₃)₂⇄ Cu²⁺ + 2NO₃⁻
З рівняння електролітичної дісоціації бачимо, що n(Cu(NO₃)₂=¹/₂n(NO₃⁻)
n(Cu(NO₃)₂) = 0.5*0,4 моль = 0,2 моль
M(Cu(NO₃)₂) = 188 г/моль
m(Cu(NO₃)₂) = n*M = 0,2 моль*188 г/моль = 37,6 г
Відповідь: 37,6 г