Яка маса бромної води з масовою часткою брому 3,2% може прореагувати з 8,4 г алкену , густина якого

за повітрям 1,45?

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

М СхН2х=1,45*29=42г/моль

12х+2х=42

х=3, С3Н6

С3Н6 +Br2=C3Н6Br2

n С3Н6= m/M=8,4/42=0,2 моль, n Br2= n С3Н6=0,2 моль

m Br2=0,2*160=32 г

w(Br2)= m/ m(розчину)

0,032=32/х, х=1000 г