Масова частка C в ненасиченому вуглеводні - 85.7%,відносна густина за за воднем 21,визначте формулу

газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Годов Никита.

Молярна маса М(СхНу)= D(Н2)*М(Н2)=21*2=42 г/моль

W(Н)=100-85,7=14,3%

Находимо  співвідношення кількості атомів  

С:Н=85,7/12  : 14,3/1 =7,142 :14,3=1:2

Частинка має склад СН2, її молярна маса М(СН2)=12+2=14, а у нас 42, значить потрібно 42/14=3 кількість атомів збільшити в три рази і одержимо С3Н6  - пропен