З 500г розчину натрій нітрату з масовою часткою солі в розчині 20% випарили 100г води. Визначте

масову частку солі після випаровування.

Ответы на вопрос

Отвечает Темучин Джемиль.

дано

m(ppa NaNO3) = 500 g

W(NaNO3) = 20%

-m(H2O) = 100 g

-------------------------

W1-?

m(NaNO3) = 500 * 20% / 100% = 100 g

m1(ppa NaNO3) =  500 - 100 = 400 g

W1(NaNO3) = m(NaNO3) / m1(ppa NaNO3) *100% = 100 / 400 * 100% = 25%

ответ 25%

------------------------------