Обчисліть масову частку барій гідроксиду в розчині, що одержали при розчиненні 1,2 г барій оксиду в

50 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Пустынникова Екатерина.

Дано

m(H2O) = 50 г

m(Ba(OH)2) = 1.2 г

Решение

m = m(H2O) + m(Ba(OH)2) = 50 + 1.2 = 51.2 г

w(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2) / m = 1.2 / 51.2 = 0.0234 = 2.34%

Ответ: 2.34%