У ланцюгу перетворень Ba+H2O=X, X+CO2(ізб)=У, речовинами Х і У відповідно є


Ответы на вопрос

Отвечает Акуленко Ульяна.

X=Ba(OH)2:

Ba + 2H2O = Ba(OH)2 + H2(стрелка вверх).

Y= Ba(HCO3)2:

Ba(OH)2 + 2 CO2 = Ba(HCO3)2