Будь ласка! швидше напишіть п'ять способів добування H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Максим.

H₂ + O₂ = H₂O

NaOH + HCl = NaCl + H₂O

K₂CO₃ + HCI = KCI + CO₂↑ + H₂O

H₂CO₃ = H₂O + CO₂↑

Fe(OH)₂ = FeO + H₂O