Виведіть молекулярну формулу вуглеводню масова частка гідрогену якому 17,25% відносна густина парів

цього вуглеводню за повітрям дорівнюе 2 (пов) Mr=29г/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Митрошин Даниил.

M(CxHy)=2*29=58

w(C)=100-17,25=82,75%=0,8275

w(H)=17,25=0,1725

n(C)=58*0,8775/12=4

n(H)=58*0,1725/1=10

C4H10--бутан