У результаті відновлення оксиду аргентуму оцтовим альдегідом, утворилося 2,7 г срiбла. Скiльки

грамiв альдегiду було при цьому окислене?

Ответы на вопрос

Отвечает Вальконина Эвелина.
CH3COH + Ag2O = CH3COOH + 2Ag

x/44 = 2.7/216

x = (44*2.7)/216 = 0.55 г