Задача яка кількість речовини міститься в купрум 2 оксиду масою 16 г


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Юлия.

Дано:

m(CuO) - 16г

n(CuO) - ?

Решение:

M(CuO) = 64 + 16 = 80 г/моль

n(CuO) = m/M = 16 г/80г/моль = 0,2 моль

ответ: 0,2 моль