напишіть рівняння реакції горіння етанолу та обчисліть об'єм кисню ( н у) потрібний для спалювання

цього спирту масою 92 г

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

С2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H20

n(C2H5OH) = 92/46 = 2моль

n(C2H5OH) : n(O2) = 1 : 3

n(O2) = 6моль

V(O2) = 6*22.4 = 134.4 дм(куб)/моль