обчисліть масову частку оцтової кислоти в розчині, одержаному в результаті розчинення 150 г кислоти

у 200 г води. ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Блажкевич Юра.

Дано:

m(в-ва) = 150 г

m(воды) = 200 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100%

m(р-ра) = m(в-ва) + m(воды) = 150 +200 = 350 г

W(в-ва) = 150 / 350  *100% =43%