Який об'єм водню виділиться при взаємодії 112г заліза з сірчаною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Полстовалов Егор.

Дано:

m(Fe)=112 г

Знайти:

V(H₂) -?

Розв'язок.

M(Fe)= 56 г/моль

n(Fe)=m/M = 112 г/56 г/моль = 2 моль

Vm = 22,4 л/моль

Fe + H₂SO₄ = FeSO₄ + H₂↑

З рівняння реакції бачимо, що n(H₂) = n(Fe)

n(H₂) = 2 моль

V(H₂)=n*Vm = 2 моль*22,4 л/моль = 44,8 л

Відповідь: 44,8 л