18. Обчисліть масу фенолу, який треба взяти, щоб виготовити 2 %-й розчин карболо- вої кислоти

масою 10 кг, якщо масова частка домішок у фенолі становить 6 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

10кг=10000г

m(фенолу)=10000*2/100=200

m(фенолу з домішками)= 200+(200*6/100)=212г