Обчисліть масову частку елементу в речовині:калій нітраті KNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Митрушкина Снижана.

M(KNO3)=39+14+48=101

w(K)=39*100/101=38,61%

w(N)=14*100/101=13,86%

w(O)=48*100/101=47,53%