Відносна густина алкіну за гелієм становить 13,5. Виведіть молекулярну формулу алкіну.


Ответы на вопрос

Отвечает Урываева Анастасия.

алкін - CnH2n-2

Mr(CnH2n-2) = Mr(He)*Ar(He) = 4 * 13,5 = 54

CnH2n-2 = 54

14n=56

n= 4

C₄H₆