Відносна густина алкену за киснем дорівнює 1,75 встановіть його формулу складіть рівняння реакції

окиснення та гідрування Допоможіть !!!!!!!!!будьласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Tsiprush Liya.

D(O2)=1.75

CxH2x - ?

Запишемо загальну формулу алкену - СхН2х

Молярна маса  М= D(О2)*М(О2)=1,75*32=56г/моль

Складемо рівняння знаходження молярної маси алкену

12*х+2*1х=56

14х=56

х=4

С4Н8 – бутен

С4Н8 + Н2 = С4Н10

С4Н8 +6О2 = 4СО2 +4Н2О