Визначте масову частку всіх елементів у сполуці Li2Sio3


Ответы на вопрос

Отвечает Галактионова Лиза.

Mr(Li2SiO3)=7*2+28+16*3=90

W(Li)=Ar(Li)*n/Mr(Li2SiO3) *100%=7*2/90 *100%=16%

W(Si)=Ar(Si)*n/Mr(Li2SiO3)*100%=28*1/90 *100%=31%

W(O)=Ar(O)*n/Mr(Li2SiO3)*100%=16*3/90 *100%=53%