Визначте Об'єм пропану (н.у),що можна спалити в кисні об'ємом 20л.? Решите пожалуста!


Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Екатерина.

V О2 =20 л

V С3Н8 -?

С3Н8+5О2=3СО2+4Н2О

Співвідношення газів згідно рівняння( використовуємо закон об’ємних відношень)

V С3Н8 : V О2 = 1:5 ( кисню в 5 разів більше)

Тоді в 20 л кисню можна спалити V С3Н8 = 20/5=4 л пропану