33,6 л пропану спалили у кисні Обчисліть об‘єм повітря (н.у),який піде на спалювання пропану


Ответы на вопрос

Отвечает Шиняк Юлия.

C3H8+5O2=3CO2+4H2O

V(C3H8): V(O2)=1 :5

V(O2)=33,6*5=168л

V(повітря)=168/0,21=800л