Допоможіть!!!яка маса алюміній оксиду утворюється при розкладанні 3 моль алюміній гідроксиду???дам

30 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Лилит.

Дано:

n(Al(OH)₃ = 3 моль

Знайти:

m(Al₂O₃)-?

Розв'язок.

M(Al₂O₃) = 102 г/моль

2Al(OH)₃ =t⁰= Al₂O₃ + 3H₂O

З рівняння хімічної реакції бачимо, що n(Al₂O₃) = ¹/₂n(Al(OH)₃)

n(Al₂O₃) = 0,5*3 моль = 1,5 моль

m(Al₂O₃) = n(Al₂O₃)*M(Al₂O₃) = 1,5 моль*102 г/моль = 153 г

Відповідь: 153 г