У розчині масова частка калій гідроксиду КОН дорівнює 25%.Обчисліть масу цього розчину,що містить

80 г калій гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Швед Рома.

w=0.25

m(KOH)=80г

mр-ра=?

w=m(в-ва)/m(р-ра)

m(р-ра)=m(в-ва)/w

m(р-ра)=80/0.25=320

Проверим на всякий:

80/320=0.25

Ответ:320г р-ра

Отвечает Безруков Артем.

W=m(KOH)/m(Р-РА)

m(Р-РА)=m(KOH)/W=80/0.25=320 Г.