Визначте об'єм водню який виділиться при взаємодії 1.2г магнію з хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Поспелов Максим.

Mg+2HCl=MgCl2+H2

n(Mg)=1.2/24=0.05 моль

n(Mg) =n(H2)

V(H2) =0.05×22.4=1.12л