Напишіть дві можливі формули жирів, молекули яких містять 57 атомів Карбону, а у залишках ВКК

(вищих карбонових кислот) є два подвійні зв’язки

Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Алёна.

1)

СН₂-O-C(=O)-(CH₂)₇-CH=CH-(CH₂)₇-CH₃

|

CH-O-C(=O)-(CH₂)₇-CH=CH-(CH₂)₇-CH₃

|

CH₂-O-C(=O)-(CH₂)₆-(CH₂-CH=CH)₂-(CH₂)₄-CH₃

1,2-диолеіноіл-3-ліноленоілглицерол (1,2-диолеін-3-лінолен)

2)

СН₂-O-C(=O)-(CH₂)₇-CH=CH-(CH₂)₇-CH₃

|

CH-O-C(=O)-(CH₂)₆-(CH₂-CH=CH)₂-(CH₂)₄-CH₃

|

CH₂-O-C(=O)-(CH₂)₆-(CH₂-CH=CH)₂-(CH₂)₄-CH₃

1,2-диліноленоіл-3-олеїноілглицерол (1,2-дилінолен-3-олеат)