Допишіть схеми реацій і складіть хімічні рівняння . Допоможіть бульласка KOH + N2O5= NaOH + H2S =

Mg(OH)2 + SO3= Ca(OH)2 + H3PO4= Ba(OH)2+K2SO4= LiOH+NiCl2= Ni(OH)2 + HNO3= Bi(OH)3=

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Максим.

2KOH + N2O5 = 2KNO3 + H2O

2NaOH + H2S = Na2S + 2H2O

Mg(OH)2 + SO3 = MgSO4 + H2O

3Ca(OH)2 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 6H2O

Ba(OH)2 + K2SO4 = BaSO4 + 2KOH

2LiOH + NiCl2 = 2LiCl + Ni(OH)2

Ni(OH)2 + 2HNO3 = Ni(NO3)2 + 2H2O

2Bi(OH)3 (t)= Bi2O3 + 3H2O