Визначте об'єм, який займає за нормальних умов газова суміш, що містить водень масою 1,4г й азот

масою 5,6г

Ответы на вопрос

Отвечает Карабай Асель.

Дано

m H2= 1.4 g

m N2= 5,6

V H2+ VN2 ?

Решение

  1. Счииаем моли Н2
  2. Формула n= m/M
  3. n( H2)= 1,4/2= 0,7 mol
  4. Считаем моли N2
  5. Формула n= m/M
  6. n( N2)= 5,6/ 28= 0,2 mol
  7. Считаем общие моли газов
  8. n общ= n1+n2
  9. nобщ = 0.7 mol+ 0.2 mol= 0.9 mol
  10. Считаем обьем
  11. Формула V= 22,4n
  12. V= 22,4*0.9=20,16 l

Ответ: обьем газов- 20,16 литров