Визначте об'єм,який займає за нормальних умов газова суміш,що містить водень масою 1,4 г і азот

масою 5,6 г

Ответы на вопрос

Отвечает Басидаш Елизавета.
3H2+N2=2NH3
n(H2)=1,4/22,4=0.0625 моль
n(N2)=5,6/22,4=0,25 моль
0,25/1=x/2
x=0,5 моль
V=n*Vm
V=0,5*22,4=11,2 л