Який об'єм карбон 4 оксиду утвориться під час згоряння 1,2 кг вугілля


Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Виолетта.

Дано:

m(C) =1,2кг=1200г

Знайти: V(CO2)-?

Розв’язання:

V=m/M

V(CO2)= 1200/12=100(л)

Відповідь: V(CO2)=100 літрів