обчисліть масову частку солі у розчині , який утвориться при розчиненні солі масою 12 г у воді

масою 228 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Билан Андрей.

Ответ: при розчиненні солі масою 12 г. у воді масою 228 г. ​масова частка солі у розчині 0,04 або 4%

Объяснение:

Дано:

m(соли)=12г.

m(H₂O)=228г.

-----------------------------

ω(соли)-? ω%(соли)-?

Решение:

1. Находим массу раствора:

m(раствора соли)=m(соли)+m(H₂O)=12г.+228г.=300г.

2. Определяем массовую долю соли:

ω(соли)=m(соли)÷m(раствора соли)

ω(соли)=12г.÷300г.=0,04

ω%(соли)=ω(соли)×100%

ω%(соли)=0,04×100%=4%