7 КЛАСС укажіть масову частку солі в розчині, якщо відомо, що до розчину масою 220 г з масовою

часткою солі 10% додали воду масою 280 г. А. 7,8% Б. 4,4% В. 8,8% Г. 4%

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Диана.

Ответ:

дано

m(ppa соли) = 220 g

W(соли) = 10%

+m(H2O) = 280  g  

--------------------    

W-?

m(соли) = 220 * 10% / 100% = 22 g

m1(ppa соли) = 220 + 280 = 500 g

W  = 22 / 500 * 100% = 4.4 %        

ответ 4.4 %                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Объяснение: