Обчисліть відносну молекулярну масу хлор(5)оксиду. Знайдіть масові частки елементів у сполуці.


Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Формула: Cl2O5.

М(Cl2O5) = 35,5*2+16*5=151 г/моль

w%(Cl) = 100*35,5*2/151=47%

w%(O) = 100*16*5/151=53%