обчисліть масу натрій карбонату який прореагував з надлишком хлоридної кислоти якщо рри цьоиу

виділився газ об'ємом 112г

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

530 г

Объяснение:

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2 + H2O

n(CO2) = V(CO2) / V0 = 112/22,4 = 5 моль

n(Na2CO3) = n(CO2)

m(Na2CO3) = n(Na2CO3) * M(Na2CO3) = 5*106 = 530 г