Напишіть рівняння реакцій ,за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Na --> NaCl

--> HCl --> CaCl --> AgCl

Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Лиза.
  1. Na+HCl=NaCl+H2
  2. 2NaCl+H2SO4=Na2SO4+2HCl
  3. Ca3(PO4)2+3BaCl2=3CaCl2+Ba3(PO4)2
  4. CaCl2+2AgF=CaF2+2AgCl