Скільки розчиненої речовини і розчинника потрібно взяти для приготування 400г 60% розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Свинцицка Юлия.

Ответ:

Дано:

m р-ну (речовини) = 400 г

ω (речовини) = 60%

Знайти:

m (речовини) - ?

m (розчинника) - ?

Рішення:

m (речовини) = ω * m р-ну / 100% = 60% * 400 / 100% = 240 г;

m (розчинника) = m р-ну (речовини) - m (речовини) = 400 - 240 = 160 г.

Відповідь: Маса речовини становить 240 г; розчинника - 160 г.

Объяснение: