Скільки солі і води треба взяти для стримання 250 гр розчину з масовою часткою розчинної речовини

60%

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

Ответ:

m (солі) = ω * m р-ну / 100% = 60% * 250 / 100% = 150 г;

m (води) = m р-ну - m (солі) = 250 - 150 = 100 г.

Объяснение: