При взаємодії кальцію с хлоридною кислотою масою 71 гр виділився водень знайти об ем водню


Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

Ca+2HCl=CaCl2+H2

n(HCl)=71/36,5=1,9 моль

n(H2)=0,95моль

V(H2)=21,3л