При взаємодії 92 г етилового спирту з натрієм виділяється водень. Знайти об'єм водня


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Мария.

Ответ:

22,4 л

Объяснение:

       92 г                                                                        Х л

 2CH3-CH2-OH    +   2Na    =   2CH3-CH2-ONa  +   H2

n=2 моль                                                                       n=1 моль

М = 46 г/моль                                                             Vm=22,4 л/моль

m=92 г                                                                          V = 22,4 л

92 г  СН3-СН2-ОН    -   Х л Н2

92 г  СН3-СН2-ОН   -  22,4 л Н2

V(H2) = 92 * 22,4/92 = 22,4 л